ЧИ ПОТРІБНО ВИКОРИСТОВУВАТИ КОНДИЦІОНЕРИ ДЛЯ БІЛИЗНИ?

Зараз в магазинах велика різноманітність кондиціонерів. Вони відрізняються за властивостями, цінами, виробникам. Як же не загубитися в їх різноманітті, в пишноті їх назв і обіцянок? Про це Ви дізнаєтеся сьогодні.

Кондиціонер для білизни - це додатковий засіб до прального порошку для прання речей. Доповнення необов'язкове, але дуже корисно і приємне.

Кондиціонер для білизни - це розкіш чи необхідність?

Ополіскувач, кондиціонер, кондиціонер-антистатик для білизни - це одне і теж засіб.

Будь-кондиціонер, навіть найдешевший, виконує наступні функції:

• пом'якшує речі;
• знімає статистичну електрику;
• полегшує процес прасування.

Завдяки використанню кондиціонерів продовжується термін служби одягу і білизни: його ліпідний шар огортають волокна тканини, в результаті вони менше стираються. Сьогодні є в продажу концентровані кондиціонери, які можуть замінити 3-4 пляшечки звичайного засобу. Вони, звичайно, дорожче, але в розрахунку на одне прання, економніше, ніж стандартні, рідкі ополіскувачі.

Кондиціонери для білизни - універсальні і спеціальні.

Майже всі кондиціонери для білизни підходять для будь-яких тканин, а також як для ручного прання, так і для машинної. Однак, серед дорогих кондиціонерів є кондиціонери спеціального дії, наприклад для одягу чорного кольору, для вовняних і делікатних тканин, для дитячої білизни.

Якщо Ви віддаєте перевагу ідеально випрасуваних сорочки, то періть їх з ополіскувачем з натуральним крохмалем (тільки завдяки йому комірці та манжети збережуть відмінну форму).

У недорогих кондиціонерів є єдиний мінус - це не завжди приємний запах побутової хімії.

Дорогі ополіскувачі додадуть білизни вишуканий аромат. Чи варто на це витрачатися кожна господиня вирішує сама.

Однак, найбільш популярними є ополіскувачі без аромату. Особливо це важливо для дітей, літніх людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями, людей з алергічними захворюваннями.

Правила прання - використання кондиціонера.

Використовуючи кондиціонер, завжди стежте за рекомендаціями, зазначеними на ярликах одягу. Не використовуйте кондиціонер в великих кількостях, ніж це рекомендується, інакше це призведе до протилежного результату.

Не можна прати з кондиціонером:

• речі з натурального шовку (інакше можуть утворитися плями);

• коригуючий білизна і колготки (знижується їх еластичність);
• верхній одяг і речі з водовідштовхувальним просоченням (знижуються водовідштовхувальні властивості). 

Сьогодні ви дізналися про розумному підході до використання ополіскувачів для білизни. Нехай Ваше білизна буде завжди чиста та мяка.