Як прати термобілизну, щоб вона не втратила своїх властивостей?

З настанням холодів, навіть ті з нас, хто визнає спорт тільки по телевізору, сидячи на дивані, докуповують теплу комфортну термобілизну. А що говорити про рибалок, сноубордистів, гірськолижників, туристах, альпіністів і мисливців? Вже ці хлопці знають точно, наскільки важливо і як необхідна термобілизна в холодну пору року.

До речі, в повсякденному житті термобілизну можна дуже навіть носити. Головне - правильний догляд, щоб така потрібна річ прослужила вірою і правдою якомога довше, при цьому, не втрачаючи своїх функціональних якостей.
Як мінімум, уважно вивчіть інформацію виробника на ярличку. Саме на ньому вказується інформація про прання, сушіння, прасування. Але, погодьтеся, не зайвим буде заглибитися в суть питання!

Пральний порошок: міфи і викриття

Сьогоднішня економічна ситуація в країні та спекуляції маркетологів породили безліч міфів про пральні порошки. Багато недобросовісних виробників та реалізаторів маніпулюють відсутністю повної інформації і вводять споживача в оману, вигадуючи красиві легенди і спростувавши наукові факти. У цій статті ми виступимо в ролі «руйнівників легенд» і розповімо про всі нюанси та особливості складу, виробництва і дистрибуції ''пральних порошків'' і ''рідких засобів для прання'' на території України.

ЧИ ПОТРІБНО ВИКОРИСТОВУВАТИ КОНДИЦІОНЕРИ ДЛЯ БІЛИЗНИ?

Зараз в магазинах велика різноманітність кондиціонерів. Вони відрізняються за властивостями, цінами, виробникам. Як же не загубитися в їх різноманітті, в пишноті їх назв і обіцянок? Про це Ви дізнаєтеся сьогодні.

Кондиціонер для білизни - це додатковий засіб до прального порошку для прання речей. Доповнення необов'язкове, але дуже корисно і приємне.

Кондиціонер для білизни - це розкіш чи необхідність?

Ополіскувач, кондиціонер, кондиціонер-антистатик для білизни - це одне і теж засіб.

Відбілювачі оптичні та кисневі: переваги і недоліки

Безумовно, відбілювач для білизни - необхідна в сучасному світі річ. День за днем ​​наші речі піддаються шкідливому впливаю зовнішнього середовища - пил, бруд та інші неприємні чинники. При пранні на них осідає вапняний наліт, в процесі носіння на наших речах і вже тим більше на речах наших дітей утворюються плями, з часом тканини жовтіють і врешті-решт наша одяг вже не виглядає як нова і втрачає свій первинний зовнішній вигляд, наше постільна білизна виглядає не досить чистим. Як цього уникнути і продовжити термін служби речей?

Чому небезпечно використовувати звичайний пральний засіб для дитячих речей

Поява в будинку малюка привносить в розмірене життя сім'ї масу нових турбот. Для молодих і недосвідчених батьків воно також пов'язане з безліччю питань, які потребують негайного вирішення. Серед найважливіших - чим прати дитячі речі, які кошти використовувати, чому не можна застосовувати «дорослі» порошки.

Безпечна побутова хімія

Дослідження показують, що покупці не знають, які товари для будинку можуть вважатися безпечними. Найпоширеніші відповіді: які продаються в магазині, які рекламуються, які купують мої знайомі.

Обов'язково читайте склади! Звичайно, складно розібратися в хімічних термінах. Але від правильного вибору залежить ваше здоров'я і самопочуття. Пам'ятайте, що побутова хімія постійно знаходиться в квартирі, і дуже важливо, щоб вона не завдавала шкоди вам і вашим дітям.

Пральні порошки з фосфатами - шкода для здоров'я

Побутова хімія, до якої відносять різні мийні та дезінфікуючі засоби, очолює список нашої щоденної необхідності. Але не варто забувати і про те, що все має і зворотну сторону: в боротьбі за чистоту ми можемо завдати непоправної шкоди як навколишньої природи, так і свого здоров'я. Приклад цьому - пральний порошок з фосфатами.
До складу сучасних пральних порошків входять більше 20 компонентів, які часто є небезпечними хімічними сполуками: поверхнево-активні речовини (ПАР), емульгатори жирів (фосфати), луги (фосфати лужних металів, сода) та інші активні компоненти (хімічні та оптичні відбілювачі), речовини для зв'язування іонів магнію і кальцію (триполіфосфат натрію) і аромату.