Поради з прання пуховиків

Погодьтеся, пуховик - найзручніша, найпопулярніша річ в зимовому гардеробі. І не даремно! Адже він володіє купою переваг: теплий, легкий, красивий, довговічний і, звичайно ж, модний. У вас білі зимові чобітки? Проблем з покупкою білого пуховичка не буде, адже виробники випускають таке колярове різноманіття, що впору загубитися.
Але, як відомо, кожна річ має властивість бруднитися, а світлі речі тим паче! Чи можна прати пуховик самостійно, не віддаючи в хімчистку? Напевно, кожен з нас задавався таким питанням. Можна, з усією впевненістю відповідаємо ми! Але, обережно!


Пуховик і пральна машина

Чим прання пуховика відрізняється від прання інших предметів одягу? Проблема в наповнювачі цієї модної і теплої штучки - в пусі і пір'ї! У пральній машині пух і пір'я збиваються в грудки, які потім важко розбити назад.
Складність може полягати і в неякісному виробі. Як правило, пуховики низької якості, при першому ж пранні в пральній машині можуть прийти в непридатність. Ось чому, відкривши дверцята пральної машини, можна побачити гори пір'я і зіпсовану річ.
Але, пуховикам хорошої якості прання у пральній машині не страшне! Мало того, таке прання має масу переваг:

  • воно набагато вигідніше економічно порівняно з хімчисткою. Не треба їхати на інший кінець міста, витрачати час і гроші, щоб привести ваш улюблений пуховичок в порядок.


Як же правильно випрати пуховик?

Прання пуховика в пральній машині - практично нічим не відрізняється від прання самих звичайних речей, за винятком деяких моментів:

  • Для прання пуховика задаємо делікатну програму;
  • Температура прання не повинна перевищувати 30-40 градусів;
  • Обов'язково вкажіть режим одного-двох додаткових обполіскувань;
  • Краще використовувати рідкі миючі засоби, які випускаються спеціально для даного виду виробів;
  • Додаємо в пральну машину Calgon, який не тільки захистить машинку від накипу, але також пом'якшить воду і заощадить порошок, адже для прання в м'якій воді миючих засобів потрібно набагато менше.


Безпосередньо перед пранням в пуховички застебніть всі блискавки і гудзики. Для того, щоб річ випрати якісно, ​​застосуєте нехитрий фокус - в пральну машину закиньте 3-5 м'ячиків для великого тенісу, вони не дозволять пуху і пір'ю збитися в один клубок - це раз, і «відіб'ють» навіть давній бруд, - це два.
Швидкість віджиму встановлюємо мінімальну, попередньо прополоскати річ кілька разів.
Що стосується сушіння! Пуховик можна сушити і на батареї, і на плічках на балконі.
Періодично, його потрібно струшувати і збивати, і, чим частіше, тим краще, ці струшування допомагає пуху розподілитися рівномірно, розправитися.

Отже, підіб'ємо підсумок!
Можна чи не можна прати в пральній машині пуховик - вирішувати вам. Ми ж відповідально заявляємо: дотримуючись вищеперелічених правил пуховик прати вдома можна! Доброго прання!