Подобається чи ні, але хімія в нашому житті присутня скрізь. Подивіться, ось та, ваша святкове блузка або улюблений мереживний комплект білизни - вони ж не шовкові, і тим більше не бавовняні, а зроблені з справжнісінького «натурального» поліестеру.
Чому речі з поліестеру так популярні? Причин кілька: перша - вони красиві і відносно недорогі, друга - в тандемі з натуральними нитками вони стають більш практичним, не мнуться, як льон, зносостійкі, при цьому пропускають повітря, легко перуться. Вироби з поліестеру стійкі до ультрафіолетових променів, до плям, не вражаються моллю та іншими шкідниками, вони прослужать не один рік, при цьому збережуть первісний вигляд.
Поліестер додається в вироби з інших волокон і забезпечує антистатичний ефект. Найпопулярнішою на сьогоднішній день сумішшю є суміш бавовни та поліестеру, завдяки м'якості і здатності дуже швидко висихати, поліестер додають в віскозу і шерсть.
Купуючи речі з високотехнологічних тканин, нам, звичайно ж, потрібно знати, як доглядати за ними, як правильно прати, як сушити і прасувати.
Чи можна прати поліестер в пральній машині? Можна, звичайно, вибравши необхідний режим. Як правило, речі з поліестеру перуть в делікатному режимі, при температурі води 30-40 ° С. Речі не дуже забруднені відмінно випрати в режимі швидкого прання при температурі 30 ° С. І, не забудьте, додати в машинку Calgon. Він необхідний для пом'якшення води і запобігання утворенню накипу, але не тільки! Calgon також істотно підвищує якість прання, зменшує витрату прального порошку, адже для м'якої води його потрібно набагато менше.
Властивості поліестеру
Чому речі з поліестеру так популярні? Причин кілька: перша - вони красиві і відносно недорогі, друга - в тандемі з натуральними нитками вони стають більш практичним, не мнуться, як льон, зносостійкі, при цьому пропускають повітря, легко перуться. Вироби з поліестеру стійкі до ультрафіолетових променів, до плям, не вражаються моллю та іншими шкідниками, вони прослужать не один рік, при цьому збережуть первісний вигляд.Поліестер додається в вироби з інших волокон і забезпечує антистатичний ефект. Найпопулярнішою на сьогоднішній день сумішшю є суміш бавовни та поліестеру, завдяки м'якості і здатності дуже швидко висихати, поліестер додають в віскозу і шерсть.
Купуючи речі з високотехнологічних тканин, нам, звичайно ж, потрібно знати, як доглядати за ними, як правильно прати, як сушити і прасувати.
Машинне та ручне прання поліестеру
Перш за все, вивчіть ярличок, прикріплений до одягу. Для чого? У ньому розміщена інформація, про те, як правильно прати і доглядати за річчю. Наприклад, деякі вироби з поліестеру можна прати навіть при температурі в 60 ° С, хоча зазвичай передбачена температура - 40 ° С. Речі можна прати як в пральній машині, так і вручну, до речі, на ярличку зазначено, який режим прання необхідний. Якщо прання вручну - використовується тепла вода і будь-який пральний порошок. Для білих підійде універсальний порошок, для кольорових - відповідно, порошок для кольорових тканин.Чи можна прати поліестер в пральній машині? Можна, звичайно, вибравши необхідний режим. Як правило, речі з поліестеру перуть в делікатному режимі, при температурі води 30-40 ° С. Речі не дуже забруднені відмінно випрати в режимі швидкого прання при температурі 30 ° С. І, не забудьте, додати в машинку Calgon. Він необхідний для пом'якшення води і запобігання утворенню накипу, але не тільки! Calgon також істотно підвищує якість прання, зменшує витрату прального порошку, адже для м'якої води його потрібно набагато менше.